Kategorie

Nedávno zobrazené

Nejprodávanější

Nilský kříž 24mm

Nilský kříž je egyptský hieroglyf znamenající „život“. Nilský kříž...

1 090,00 Kč

Zlatá brusle

1 240,00 Kč

Recenze

Platba a dodání

PRIM

PRIM W01P.13052.A

Dostupnost na dotaz.

Tel: +420 571 612 571

E-mail: info@zlatnictvismaragd.cz

PRIM DAKAR - LIMITOVANÁ EDICE HODINEK

+ Dárek Omlouváme se - již vyprodáno.

Více informací

12 500 Kč

Tisk
  • 482,76€

  • 7020123 - 7020123

  • Balné, doprava a pojištění u nás vždy zdarma.

  • Záruka 2 roky.

PRIM Dakar 2018

Multifunkční hodinky s chronografem jsou vyrobené z broušené ušlechtilé nerezové oceli 316 L a následně upravené do matně černého vzhledu metodou IPB. Do pouzdra je vsazen quartzový strojek s chronografem kalibr Ronda 3540D. Hodinky mají dno z leštěné ušlechtilé nerezové oceli s originálním popisem závodu a trati Dakar 2018. Voděodolnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vodě při běžném užívání.

Pod odolným safírovým sklíčkem je umístěn propracovaný číselník a čítače chronografu, pro jejichž povrch byl použit pravý karbon. Červená sekundová ručka chronografu je umístěna spolu s hlavními ručkami. Tachymetrický kroužek po obvodu pouzdra je inspirovaný designem pneumatiky. Délka měření je znázorněna v čítači na pozici 9 hodin (měření do 30 minut), kolem kterého je navržen originální popis států a ročníku. V číselníku na pozici 3 hodiny se nachází okénko, ve kterém je zobrazeno datum.

Na pozici 6 hodin je netradičně umístěna vteřinová ručka hlavního času. Hodinové ručky jsou pokryty luminiscenční vrstvou pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s červeným lemem a robustní klasickou sponou na trn. Hodinky jsou dodány v originálním balení ve tvaru helmy.

Na pozici 6 hodin je netradičně umístěna vteřinová ručka hlavního času. Hodinové ručky jsou pokryty luminiscenční vrstvou pro lepší odečet času za snížené viditelnosti. Hodinky jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s červeným lemem a robustní klasickou sponou na trn. Hodinky jsou dodány v originálním balení ve tvaru helmy.

Jediný výrobce českých hodinek PRIM vyrobil pro dakarskou posádku již 9. model limitované série hodinek PRIM Dakar. Limitovaná edice sportovních hodinek PRIM Dakar 2018 – se podrobí testování ambasadory letošního ročníku Tomášem Ouředníčkem a jeho týmem a legendou a pětinásobným vítězem Dakarské Rally Josefem Macháčkem. Pánské hodinky, které jsou synonymem pro kvalitu a výdrž. Hodinky inspirované závody Rally Dakar.

Dakar 2018 odstartuje v peruánském hlavním městě Lima, jezdce čekají atraktivní úseky na obou podélných březích jezera Titicaca a přejezdem přes Andy a bolívijskou metropoli La Paz se dostanou do cílové destinace v argentinské Córdobě.

Piloty, jezdce a navigátory budou na náročných etapách závodu Dakar 2018 provázet hodinky PRIM, navržené a vyrobené českou společností PRIM. Pro tuto příležitost byl  vyvinut sportovní model, který nejlépe odpovídá extrémním podmínkám závodu, ale také upoutá svým detailně propracovaným designem. V chronografu PRIM Dakar byl také poprvé použit karbon, jenž je znám pro své vynikající vlastnosti a zajímavý vzhled.

Limitovaná série 200 kusů hodinek s originálním sériovým označením na pouzdře hodinek.

Hodinky, které Vám nabízíme nesou označení: 161

Dárek: Náhradní řemínek stejného designu v ceně 790 kč