Zpracování osobních údajů

  1.    Udělujete tímto souhlas společnosti Mojmír Zuzaňák - Zlatnictví SMARAGD , se sídlem Náměstí 72, 757 01 Valašské Meziříčí, IČ: 667 317 39, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

       -       jméno a příjmení

       -       název společnosti

       -       e-mail

       -       telefonní číslo

 

  1.    Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem vyhotovení objednávky zboží . Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 měsíců.

 

  1.    S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info@zlatnictvismaragd.cz nebo v nastavení vašeho účtu.

 

  1.    Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá. Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti neodmítnete zasílání našich obchodních sdělení nebo neodvoláte svůj dříve udělený souhlas. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu.“

 

  1.    Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

       -          vzít souhlas kdykoliv zpět ,

       -          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

       -          požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

       -          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

       -          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

       -          v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.